Porsche Tarnów

Pozostańmy
w kontakcie!


Zamknięcie salonu w Tarnowie

Porsche Tarnów

Zadowolenie Państwa jest dla nas niezwykle ważne, dlatego pozostajemy do dyspozycji w naszym krakowskim oddziale:

Pn – Pt: 7.00 – 19.00
Serwis / Likwidacja szkód komunikacyjnych / Części zamienne / Akcesoria

Pn – Pt: 8.00 – 19.00
Sprzedaż samochodów nowych / używanych / Ubezpieczenia / Finansowanie

Sobota: 8.00 – 14.00 Sprzedaż samochodów nowych / używanych

Volkswagen Porsche Zakopiańska
Kraków, ul. Góra Libertowska 10,

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 17.12.2021 salon i serwis Volkswagen w Tarnowie Zgłobicach kończy swoją dotychczasową działalność. W ostatnich latach podjęliśmy wiele wysiłków i poczyniliśmy znaczne inwestycje w dealerstwie w Tarnowie aby móc spełniać najwyższe standardy obsługi oraz zaspakajać oczekiwania stawiane przez koncern oraz wszystkich klientów. Jednak wydarzenia ostatnich kilkunastu miesięcy związane ze światową pandemią COVID, których konsekwencją jest m.in. przerwanie łańcuchów dostaw samochodów nowych i części zamiennych zmuszają firmę Porsche Inter Auto Polska Sp. z o. o. do podjęcia decyzji o zamknięciu stacji z przyczyn ekonomicznych.

W tym miejscu pragniemy Państwu serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście w tej lokalizacji. Pragnąc zapewnić ciągłość opieki sprzedażowej i serwisowej w marce Volkswagen zapraszamy do naszego najbliższego salonu Volkswagen Porsche Zakopiańska - ul. Góra Libertowska 10, Kraków / Libertów (zjazd z autostrady A4 kierunek Chyżne / Zakopane).

W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeb prosimy
o kontakt telefoniczny 12 226 08 66 lub mailowy
vw.krakow@porscheinterauto.pl

Mogą Państwo skorzystać również z formularza.

Formularz kontaktowy

Pozostając z szacunkiem serdecznie zapraszamy
do dalszego korzystania z usług
Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Gorąco polecamy nasze
usługi i serdecznie zapraszamy
do oddziału w Krakowie.W razie jakichkolwiek pytań
lub potrzeb napisz do nas.

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe