Baner główny Złap okazję

Sprawdź NIESAMOWITĄ ofertę na modele Volkswagen dostępne w naszym salonie Porsche Tarnów!
Zadzwoń 532 471 581 lub wyślij formularz aby poznać szczegóły!
Jeśli nie znalazłeś wymarzonego modelu - skontaktuj się z nami a zamówimy go dla Ciebie!

Golf zyskaj do

10 500 zł

Golf

T-Cross zyskaj do

8 500 zł

T-Cross

T-Roc zyskaj do

17 500 zł

T-Roc

Tiguan zyskaj do

14 800 zł

Tiguan

Touran zyskaj do

20 800 zł

Touran

Sharan zyskaj do

25 000 zł

Sharan
Korzyść
{{ priceFormat.to(calc(offer.price_list,offer.price)) }} zł

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

{{ offer.title }} {{ offer.dealer_name }}

Moc maksymalna

Moc maksymalna:

{{ offer.power }} KM

Skrzynia biegów

Skrzynia biegów:

{{ offer.transmission }}

Rodzaj paliwa

Rodzaj paliwa:

{{ offer.fuel }}

Napęd

Napęd:

{{ offer.drive }}

Cena katalogowa

{{ priceFormat.to(offer.price_list) }} zł brutto


Cena promocyjna

Cena katalogowa

{{offer.price.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, " ") }} PLN brutto

Zapytaj o rabat
Wyślij formularz
Zapytaj o rabat
Wyślij formularz

Nie ma modelu, którego szukasz? - Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami! Zapraszamy.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Prezentowane informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Porsche Inter Auto Polska zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt omyłek.